Spotkanie autorskie z Igorem Iwaszko - 18.10.2024

Dnia 18 października 2024 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury, odbyło się angażujące spotkanie autorskie z fotografem oraz przewodnikiem biebrzańskim Igorem Iwaszko.

Promocja albumu fotograficzno-literackiego „Biebrzańskie drogi” spotkało się z aprobatą ze strony uczestników dzisiejszego wydarzenia. Wystawa „Woda” obrazuje Dolinę Biebrzy w pełnej okazałości. Ciekawostki o poziomie wody, o jej właściwościach, jakie przechodzi przemiany, różnicę pomiędzy lękiem a strachem oraz czym jest tak naprawdę dom mieli okazję usłyszeć uczestnicy spotkania.
Na koniec spotkania, uczestnicy mogli kupić album kolekcjonerski autora wraz z autografem.

Dziękujemy autorowi za świetne wprowadzenie do biebrzańskiej krainy, a przybyłych za wysłuchanie wnikliwych anegdot.

Wszystkich którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy do 9 listopada 2024 r. w godzinach otwarcia Muzeum Mleka.

Zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez Muzeum Mleka oraz Grajewskie Centrum Kultury w Grajewie.