Wizyta z Mołdawii

W ramach projektu „Wsparcie administracji mołdawskiej w Implementacji Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego Mołdawii 2016-2020 w obszarze polityki miejskiej i rozwoju obszarów miejskich” odwiedziły nas stażystki z Mołdawii.

Czytaj więcej...

Warsztaty ogrodnicze

Serdecznie zapraszamy dzieci  w wieku 5-12 lat na "Warsztaty ogrodnicze" dnia 4 lipca 2019 r.,  godz. 11:00 - 12:30.  

W programie:

  • wykonanie EKO doniczki
  • sadzenie kwiatów
  • pielęgnacja roślin

UWAGA! Obowiązują zapisy (tel. 86 262 10 67) 

Czytaj więcej...

Czerwcowe spotkanie z Krówką Matyldą

W odpowiedzi na zaproszenie Krówki Matyldy dzieci licznie przybyły na pierwsze wakacyjne zajęcia. Uczestnicy spotkania mieli okazję ozdobić według własnego pomysłu notesiki, wykorzystując do tego celu różne kreatywne zestawy, naklejki, wstążki.

Czytaj więcej...

Obchody Światowego Dnia Mleka

8 czerwca 2019 r. odbyły się obchody Światowego Dnia Mleka, którego inicjatorami były Centrum Tradycji Mleczarstwa-Muzeum Mleka w Grajewie i Miasto Grajewo. Wydarzenie miało na celu podkreślenie walorów mleka i przetworów mlecznych w diecie człowieka. Festyn otworzył Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo, Pan Maciej Bednarko, witając przybyłe na wydarzenie osoby oraz Partnerów, którzy aktywnie włączyli się w obchody Światowego Dnia Mleka: Spółdzielnię Mleczarską MLEKPOL w Grajewie, Gminę Grajewo wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Grajewo, Gminę Rajgród oraz Polską Izbę Mleka z Białegostoku.

Czytaj więcej...