Zapraszamy do udziału w zabawie z Krówką Matyldą.

Baw się razem z nami!

ZASADY

1.    Odbierz w Centrum Tradycji – Mleczarstwa Muzeum Mleka imienny karnet na pieczątki.

2.    Za każdy udział w warsztatach  „Sobota z Krówką Matyldą” ( zwykła/rodzinna), otrzymasz jedną pieczątkę.

3.    W ciągu jednych warsztatów można uzyskać jedną pieczątkę.

4.    Zdobądź wymaganą liczbę pieczątek w określonym czasie (wrzesień- czerwiec), a otrzymasz nagrodę.

5.    Aby wziąć udział w warsztatach, należy się na nie zapisać.

NAGRODY

Poprzez udział w cyklicznych warsztatach i otrzymanie za udział pieczątek, możesz otrzymać jedną nagrodę.

- „Sobota z Krówką Matyldą” – zwykła  (6 – 12 lat)

6 pieczątek – I miejsce

5 pieczątek – II miejsce

4 pieczątki – III miejsce

Warunkiem otrzymania  głównej nagrody jest 100 % frekwencja na cyklicznych warsztatach i otrzymaniu pieczątki za udział. Odebranie nagród nastąpi na obchodach Światowego Dni Mleka w czerwcu na placu Muzeum Mleka. Dodatkowo wśród dzieci, które przyniosą w tym dniu karnety z pieczątkami, nastąpi losowanie nagrody specjalnej. A to już niespodzianka ?

Życzymy dobrej zabawy :)