CTM-MM na II Biebrzańskim Forum Turystycznym

Dnia 25 listopada 2017 r. w siedzibie Biebrzańskiego Parku Narodowego (BbPN) w Osowcu – Twierdzy, odbyło się II Biebrzańskie Forum Turystyczne. Była to okazja do zaprezentowania, m.in. dorobku oraz planów na przyszłość BbPN.

Uroczyste otwarcie uświetnił Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego Pan A. Grygoruk. W wydarzeniu wzięły udział następujące podmioty turystyczne:

• Firma Aquarius, która wprowadziła internetową sprzedaż biletów BbPN.
  • Dyrektor Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Pani M. Masłowska, która zapowiedziała nowości w organizacji oraz w promowaniu turystyki naszego regionu.
  • Lokalna Organizacja Turystyczna Królestwo Biebrzy reprezentowana przez Prezesa Zarządu, Pana M. Ulanowskiego, który przedstawił formy lokalnej promocji oraz zaprosił do współpracy obecnych gości i prelegentów.
  • Kierownik Zespołu Udostępniania BbPN, Pan G. Wroceński zaprezentował nowości na rok 2018.
  • Wilcze Ekomuzeum, Państwo Mydlińscy opowiedzieli zebranym jak można przedłużyć sezon turystyczny.
  • Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu, Pani K. Nowicka przybliżyła działalność swojej placówki i jej wkład w wzbogacenie oferty turystycznej miasta.
  • Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Specjalista ds. Promocji Pani M. Tarasewicz, zapoznała uczestników forum z działalnością muzeum oraz jego pozytywnym wpływem na wizerunek Grajewa i regionu. Po projekcji filmu „Muzeum Mleka w Grajewie”, zaprosiła do jego odwiedzin.

Uczestnictwo w II Biebrzańskim Forum Turystycznym stało  się okazją do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania owocnej współpracy.