Konkurs kulinarny „Mleczny starter” pod patronatem Polskiej Izby Mleka

26 września 2019 r. rozpoczął się konkurs kulinarny „Mleczny starter” pod patronatem Polskiej Izby Mleka, którego organizatorem jest Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie działające w imieniu Grajewskiego Centrum Kultury. Celami konkursu są: popularyzacja mleka i produktów mlecznych jako składników potraw oraz poszerzenie wiedzy o daniach przygotowywanych na bazie produktów mlecznych.

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego, które lubią gotować i chciałyby pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi w przygotowaniu jednego starteru/przystawki z wykorzystaniem mleka bądź produktów mlecznych.

Kartę zgłoszeniową należy doręczyć do 17.11.2019 r. Starter należy dostarczyć 23 listopada 2019   r. do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo, na godz. 15.00.

Zapraszamy do udziału w konkursie!